Opinie Młodych Par

Tutaj Młode Pary mogą wyrazić swoją opinię na temat pracy Wodzireja Zadurka.

37 thoughts on “Opinie Młodych Par

 1. Tomek jest profesjonalistą i wodzirejem najwyższej klasy! Z pełnym zaufaniem powierzyliśmy Tomkowi poprowadzenie wesela na prawie 100 osób Goście byli zachwyceni, my również. Tomek ma fantastyczne pomysły i potrafi je znakomicie wcielać w życie – cudownie poprowadził poloneza w plenerze, wykorzystując kapitalne figury i układy. W jednym momencie potrafił stworzyć bajkowy, romantyczny klimat, a kiedy było trzeba rozkręcił imprezę na maxa, tak, że parkiet był pełen tańczących i roześmianych gości (YMCA w wykonaniu Tomka – po prostu genialne!! Tomek do naszego wesela podszedł bardzo indywidualnie i wychodząc naprzeciw naszym oczekiwaniom (które stanowiły spore wyzwanie!), sprawił, że ten dzień na zawsze pozostanie w naszej pamięci
  Serdecznie dziękujemy Tomku !!

 2. Gorąco polecamy Zadurka wszystkim, którzy cenią wspaniałą zabawę i chcą przeżyć najważniejszy dzień swego życia w wyjątkowy sposób!
  Brak słów Tomku by opisać Twą charyzmę, poczucie humoru i podejście do nawet najbardziej opornych uczestników wesela!
  Jesteśmy Ci ogromnie wdzięczni, że uczyniłeś dzień naszego ślubu niezapomnianym! A nasi goście po dzień dzisiejszy są pełni podziwu Twoich umiejętności wodzirejskich!
  Pozdrawiamy serdecznie!

 3. Nasze wesele odbyło się w Starogardzie Gdańskim i było dzięki Tomkowi niesamowite! Rodzina do dzisiejszego dnia wspomina weselne zabawy, tańce oraz całą atmosferę, która spowodowała, że nawet goście, którzy nie przepadają za weselami pozostali do końca i czynnie uczestniczyli w każdej zabawie! Zdecydowanie zawdzięczamy to wodzirejowi! Pracowałam kilka lat w restauracji, widziałam wiele wesel z najróżniejszą kombinacją orkiestr, wodzirejów i dj, ale wiedziałam, że na moje wesele zdecydowanie wybieram Zadurka i była to najlepsza weselna decyzja! Wesele – od początku do końca – jest interesujące, nie jest tylko potańcówką z żarciem, ale świetną, rodzinną imprezą, w której dwie rodziny naprawdę mają szansę się poznać i razem cudownie zabawić! Warto dodać, że całe wesele jest prowadzone na najwyższym poziomie – dotyczy to nie tylko sprzętu i estetyki (którą docenicie oglądając zdjęcia i nagranie z wesela!), lecz także samego prowadzącego, który wykazuje się kulturą w konkursach, zabawach i rozmowach z gośćmi.
  Gorąco polecamy Zadurka i z pewnością będziemy go jeszcze zapraszać do organizowania naszych imprez! To zdanie całej naszej rodziny, nie tylko nasze

 4. Cześć! Gorąco polecamy DJ / Wodzireja Zadurka. Grał na naszym weselu na 100 osób. Jest świetnym wodzirejem, poderwał do zabawy WSZYSTKICH gości weselnych! Utrzymywał super atmosferę do samego końca. Bardzo pomysłowy facet! Ma głowę pełną fajnych pomysłów i zabaw dla każdego. Posiada super sprzęt grający i nagłośnienie oraz oświetlenie. Goście byli zachwyceni, My również! POLECAMY!! Pozdrawiamy Cię Tomek!!

 5. Świetnie zorganizowana zabawa weselna. Goście zadowoleni, wytańczeni i wybawieni😄 Polecamy z całego serca!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.