O Twoim weselu

Potraktuje Cię bardzo indywidualnie, gdyż każde wesele ma swój specyficzny charakter, a Ty pewnie swoją wizję tej szczególnej imprezy.

Scenariusz

Najpierw stworzymy koncepcję i przemyślany scenariusz Waszego wesela. Na kilka tygodni przed, omówimy i zaplanujemy kluczowe elementy całej uroczystości. By było wyjątkowo i zgodnie z Waszymi oczekiwaniami

Prowadzenie

Wcielę się w rolę konferansjera przedstawiając kolejne odsłony wesela. Dyskretnie koordynując, będę gotowy na zmiany planów czy spontaniczne zachowania gości, by z kulturą i zabawnie reagować na zaistniałe sytuacje. W stosownych momentach, eleganckim strojem oraz słowem wprowadzę gości w podniosły i uroczysty nastrój, by po chwili przyodziać śmieszny kapelusz i poprowadzić szaloną zabawę

Muzyka

Zapewnię Ci kompleksową oprawę muzyczną w formie didżejskiej. Zaletą tej formy są oryginalne wykonania znanych przebojów, a także różnorodność stylistyczna. Moje zadanie polega na tym, aby odpowiednio dobierać różne utwory w zależności od sytuacji. W ramach ustalonych wcześniej ram repertuarowych, dopasowuje się do gustów gości.

Zabawy i konkursy

Po pierwsze, nie prowadzę żadnych konkursów ingerujących w czyjąś intymność, żadnych zabaw „pijacko-macanych” czy jakichkolwiek elementów upokarzających uczestników. 
Po drugie, zamiast rywalizacji indywidualnej (gdzie wygrywa jedna osoba lub para), preferuje rywalizacje grupową (wygrywa/przegrywa cała drużna). Tego typu zabawy angażują większą liczbę uczestników i bardziej integrują gości.
I po trzecie, abyście czuli się komfortowo, przeprowadzę tylko te, które zaakceptujecie. Ilość i konkretny wybór konkursów zależy od Was.

Oczepiny

Oczepiny to bardzo charakterystyczny element polskich wesel. Choć kojarzą się z przewidywalnymi atrakcjami, to można je zrobić na wiele sposobów. Zaproponuje Wam kilka opcji, tak by zachować tradycje, a jednocześnie dodać świeżości i dopasować do Waszych preferencji.

Tańce integracyjne

Animacje taneczne, proste układy do znanych przebojów czy też tańce regionalne to moje ulubione momenty. Łączą pokolenia, wywołują uśmiech i ruszają nawet tych, co twierdzą, że nie potrafią tańczyć. Dla wielu gości stanowią największą atrakcje imprezy.

Polonez

WOW! Tak, wspólnie zatańczony polonez wywołuje efekt WOW! Otwiera, dodaje prestiżu i daje gościom satysfakcje z wykonania czegoś razem. Tylko ciii, nie mów nikomu bo się wystraszą. Niech to będzie niespodzianka. Daj się namówić.