Poznaj mnie

Doświadczenie

Setki zarwanych nocy, dziesiątki popełnionych gaf, tysiące uśmiechniętych twarzy… ukształtowały mój własny styl. Jednak wciąż się rozwijam, poszukuje inspiracji, szkolę się. Uczestniczę w ogólnopolskich spotkaniach i warsztatach wodzirejów, przez co jestem na bieżąco z najnowszymi trendami.

 

 

Profesjonalizm

Wesela prowadzę z klasą, nadając poszczególnym elementom właściwy charakter. Jak trzeba buduje napięcie, wpływam na emocje, integruje. Czasem, po prostu nie przeszkadzam. Innym razem wciągam gości w wir beztroskiej zabawy. Z szacunkiem i bez kompromitacji kogokolwiek. logo OSW kolor__TZmale

Przykładam dużą wagę do szczegółów i na każdym etapie usługi dbam o najwyższą jakość. Zarówno w kwestiach technicznych, jak również wszelkich atrakcji i stosownego stroju. Elegancki frak podnosi rangę uroczystości, a charakterystyczne nakrycia głowy i gadżety wprowadzają w klimat poszczególnych zabaw.

 

Moja pasja – Twój sukces

Praca w charakterze wodzireja daje mi wiele radości i poczucie satysfakcji. Wierzę, że wnoszę swój istotny wkład w każdą imprezę. Wykorzystując swoje predyspozycje i nabyte umiejętności, z pasją angażuje się w każde wesele, co przekłada się na zadowolenie gości i Młodych Par.

Jako Mistrz Ceremonii stawiam sobie jeden cel – udane wesele. To może być Twoje wesele.

IMG_8031__o_mnie