Technika

Prx__kompletDysponuje kompletnym sprzętem do prowadzenia wesel. Korzystam z profesjonalnych urządzeń znanych marek. W zależności od specyfiki sali i skali wesela, dobieram optymalny zestaw urządzeń. Poza elektroniką, nieodłącznym elementem mojej pracy są gadżety i różnego rodzaju rekwizyty do zabaw.  Dbam też o estetykę stanowiska dj’skiego, by urządzenia były bezpiecznie zainstalowane, a okablowanie mało widoczne.

 

Decki 2szt

 

Dźwięk

Konsola didżejska z mikserem i odtwarzaczami muzyki marki Denon. Kolumny aktywne JBL serii PRX700 – 2 szerokopasmowe i 2 subwoofery. Para kolumn semiliniowych BA MLA123 do bardzo długich sal. Mikrofony bezprzewodowe Sure: SM58 i Beta58. Do zarządzania całym systemem nagłośnienia cyfrowy mikser Allen & Heath Qu-Pac.

Gobo_2szt

 

Światło 

Para zaawansowanych ruchomych głów typu spot do wyrazistych efektów świetlnych. Para ruchomych głów typu wash, aby „kolorować” przestrzeń taneczną. Ponadto, w zależności od oczekiwań i budżetu, proponuje urządzenia do podświetlania ścian czy dekoracji. Wszystkie urządzenia w technologii led – zużywają mało energii, nie grzeją i są przystosowane do pracy z kamerami HD.

 

Dym

Specjalistyczna wytwornica lekkiego dymu, który wzmaga efekty świetlne. Dym ten jest bardzo lekki, rozproszony i nietoksyczny.

 

Bańki banki

Wytwornica baniek mydlanych może dodać uroku do Waszego pierwszego tańca. Wytwarza ponad 100 bąbelków na minutę, o średnicy kilku centymetrów każda.

 

Rzutnik z ekranem ekran

Projektor multimedialny Benq MP515st wraz z przenośnym ekranem. Przyda się, jeśli będziecie chcieli zaprezentować gościom pokaz zdjęć czy może jakiś filmik…

 

Kolorowe chusty

Dysponuje chustami o średnicy 3 i 5 metrów. Sprawdzają się jako duży parawan, np. w zabawach gdzie trzeba oddzielić grupy rywalizujących gości, albo jako super atrakcja dla dzieci. Czasami, jeśli warunki lokalowe na to pozwalają, wykorzystuje też kolorowe piłeczki.

Kolorowo

 

Gadżety do zdjęć

Śmieszne kapelusze, peruki, kolorowe naszyjniki, wielkie okulary czy też tabliczki z „weselnymi” napisami… Dziesiątki rozweselających akcesoriów. W zależności jak się wcześniej umówimy, mogę je udostępnić do sesji foto z gośćmi, albo po prostu do wygłupów na parkiecie…